Čas na serveru 20:43:31

Jaroslav Panuška
Zimní den

Id: 250907

Zimní den

  •  / Zimní den / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 38 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, nerestaurováno,po

zobrazeno: 5169x

Vyvolávací cena:
2 800

13 500