Čas na serveru 11:54:25

Jaroslav Panuška
Zimní pohled na Trosky

Id: 246202

Zimní pohled na Trosky

  •  / Zimní pohled na Trosky / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 75 x 105 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2819x

Vyvolávací cena:

39 000