Čas na serveru 01:54:48

Jaroslav Panuška
Zřícenina

Id: 254708

Zřícenina

  •  / Zřícenina / Jaroslav Panuška

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 34,5 cm, značeno, popsáno a datováno 1898, vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 3006x

Vyvolávací cena:

19 500