Čas na serveru 09:17:39

Jaroslav Paur
Bílá ulice

Id: 37801

Bílá ulice

  •  / Bílá ulice / Jaroslav Paur

olej/překližka, rozměr 39 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav, přiložen originální účet z Galerie Platýz z roku 1968

zobrazeno: 3619x

Vyvolávací cena:
12 000

51 000

Příhozy: 49