Čas na serveru 07:06:29

Jaroslav Paur
Bílé město

Id: 264101

Bílé město

  •  / Bílé město / Jaroslav Paur

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno a datováno 64 vpravo dole, lehce poškozené autorské rámování, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

zobrazeno: 7235x

Vyvolávací cena:

62 000

Příhozy: 65