Čas na serveru 09:30:56

Jaroslav Paur
Bolest

Id: 262410

Bolest

  •  / Bolest / Jaroslav Paur
  •  / Bolest / Jaroslav Paur
  •  / Bolest / Jaroslav Paur

olej/plátno/karton, rozměr 55 x 38 cm, značeno a datováno 45 vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

zobrazeno: 1620x

Vyvolávací cena:

59 000