Čas na serveru 22:59:56

Jaroslav Paur
Krajina

Id: 85401

Krajina

  •  / Krajina / Jaroslav Paur
  •  / Krajina / Jaroslav Paur
  •  / Krajina / Jaroslav Paur
  •  / Krajina / Jaroslav Paur

olej/karton, rozměr ve výřezu 23 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, přetřený rám

zobrazeno: 3435x

Vyvolávací cena:
2 800

3 300