Čas na serveru 10:25:37

Jaroslav Paur
Město

Id: 298906

Město

  •  / Město / Jaroslav Paur
  •  / Město / Jaroslav Paur
  •  / Město / Jaroslav Paur
  •  / Město / Jaroslav Paur

olej/plátno, rozměr 40 x 57 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně původní štítek, poškozený rám, lehce zvlněné plátno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

zobrazeno: 7287x

Vyvolávací cena:

48 000

2021,04-1,26,20,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu