Čas na serveru 09:04:59

Jaroslav Paur
Město

Id: 298906

Město

  •  / Město / Jaroslav Paur
  •  / Město / Jaroslav Paur
  •  / Město / Jaroslav Paur
  •  / Město / Jaroslav Paur

olej/plátno, rozměr 40 x 57 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně původní štítek, poškozený rám, lehce zvlněné plátno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

zobrazeno: 8517x

Vyvolávací cena:

56 000