Čas na serveru 09:59:21

Jaroslav Paur
Okolo krystalu

Id: 375701

Okolo krystalu

  •  / Okolo krystalu / Jaroslav Paur

olej/plátno, rozměr 41 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

zobrazeno: 3951x

Vyvolávací cena:

70 000

Příhozy: 63