Čas na serveru 01:40:10

Jaroslav Paur
Před vesničkou

Id: 442

Před vesničkou

  •  / Před vesničkou / Jaroslav Paur

olej/karton, rozměr ve výřezu 25 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 54, paspartováno, původní stav

zobrazeno: 3382x

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

11.7.2013, 21:20:00

11.7.2013 20:55 1 800 Kč