Čas na serveru 09:57:23

Jaroslav Paur
Slunce ve městě

Id: 193615

Slunce ve městě

  •  / Slunce ve městě / Jaroslav Paur

malba/plátno, rozměr 43 x 58,5 cm, signováno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, na zadní straně výstaní razítko, konzultováno a posouzeno dcerou autora

zobrazeno: 6707x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 73