Čas na serveru 00:14:55

Jaroslav Paur
Spálené město

Id: 282404

Spálené město

  •  / Spálené město / Jaroslav Paur

malba/lepenka, rozměr 30 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

zobrazeno: 10393x

Vyvolávací cena:

43 000