Čas na serveru 09:12:36

Jaroslav Paur
Středočeská krajina

Id: 289904

Středočeská krajina

  •  / Středočeská krajina / Jaroslav Paur

olej/karton, rozměr ve výřezu 23 x 30 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 1053x

Vyvolávací cena:
1 800