Čas na serveru 11:06:59

Jaroslav Paur
V sevření městem

Id: 142404

V sevření městem

  •  / V sevření městem / Jaroslav Paur

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 22,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně výstavní číslo, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2827x

Vyvolávací cena:

14 500