Čas na serveru 03:23:44

Jaroslav Paur
Varšava

Id: 244622

Varšava

  •  / Varšava / Jaroslav Paur
  •  / Varšava / Jaroslav Paur
  •  / Varšava / Jaroslav Paur

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole s popisem a datací, oděrky na původním rámování,po, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

zobrazeno: 5320x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 91