Čas na serveru 07:18:23

Jaroslav Paur
Větvička

Id: 244621

Větvička

  •  / Větvička / Jaroslav Paur
  •  / Větvička / Jaroslav Paur
  •  / Větvička / Jaroslav Paur

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na původním olištování,po, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

zobrazeno: 6567x

Vyvolávací cena:

115 000

Příhozy: 69