Čas na serveru 10:56:05

Jaroslav Poš
Odhalená

Id: 82313

Odhalená

  •  / Odhalená / Jaroslav Poš
  •  / Odhalená / Jaroslav Poš
  •  / Odhalená / Jaroslav Poš

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 43 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1697x

Vyvolávací cena:

3 900