Čas na serveru 00:30:38

Jaroslav Poš
Vesnička

Id: 141001

Vesnička

  •  / Vesnička / Jaroslav Poš
  •  / Vesnička / Jaroslav Poš
  •  / Vesnička / Jaroslav Poš

olej/plátno/karton, rozměr 60 x 77 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1562x

Vyvolávací cena:
1 200

7 000