Čas na serveru 17:07:39

Jaroslav Provazník
Děvče

Id: 43005

Děvče

  •  / Děvče / Jaroslav Provazník

olej/karton, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 1914, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1961x

Vyvolávací cena:

6.9.2016, 21:27:00

6.9.2016 21:23 1 000 Kč