Čas na serveru 23:08:26

Jaroslav Řehoř
Zátiší

Id: 55604

Zátiší

  •  / Zátiší / Jaroslav Řehoř
  •  / Zátiší / Jaroslav Řehoř
  •  / Zátiší / Jaroslav Řehoř

olej/plátno, rozměr 35,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2591x

Vyvolávací cena:
500

881