Čas na serveru 10:17:26

Jaroslav Riedl
Podzimní řeka

Id: 42826

Podzimní řeka

  •  / Podzimní řeka / Jaroslav Riedl

olej/plátno, rozměr 67 x 98 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1828x

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

18.10.2016, 22:40:00

16.10.2016 14:56 2 200 Kč