Čas na serveru 06:30:21

Jaroslav Róna
Portrét manželů B

Id: 367302

Portrét manželů B

  •  / Portrét manželů B / Jaroslav Róna

litografie/papír, rozměr listu cca 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 7002x

Vyvolávací cena:

13 500