Čas na serveru 05:51:14

Jaroslav Róna
Ptáčátko

Id: 393403

Ptáčátko

  •  / Ptáčátko / Jaroslav Róna
  •  / Ptáčátko / Jaroslav Róna
  •  / Ptáčátko / Jaroslav Róna

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 30,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2117x

Vyvolávací cena:

25 000

Účastníci: 19

Příhozy: 56