Čas na serveru 07:57:25

Jaroslav Róna
Ptáci a hvězdy

Id: 156412

Ptáci a hvězdy

  •  / Ptáci a hvězdy / Jaroslav Róna

pastel/tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 48,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2590x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 51