Čas na serveru 13:22:56

Jaroslav Róna
Slon

Id: 154907

Slon

  •  / Slon / Jaroslav Róna
  •  / Slon / Jaroslav Róna
  •  / Slon / Jaroslav Róna

olej/plátno, rozměr 145,5 x 110,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, přiložena odborná expertiza PhDr. Jiřího Machalického

zobrazeno: 3807x

Vyvolávací cena:
25 000

160 000