Čas na serveru 02:54:41

Jaroslav Róna
Slon

Id: 154907

Slon

  •  / Slon / Jaroslav Róna
  •  / Slon / Jaroslav Róna
  •  / Slon / Jaroslav Róna

olej/plátno, rozměr 145,5 x 110,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, přiložena odborná expertiza PhDr. Jiřího Machalického

zobrazeno: 5585x

Vyvolávací cena:
25 000

160 000