Čas na serveru 08:07:45

Jaroslav Ronek
Chalupa pod skalou

Id: 144601

Chalupa pod skalou

  •  / Chalupa pod skalou / Jaroslav Ronek

olej/plátno, rozměr 63 x 71 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám i obraz

zobrazeno: 749x

Vyvolávací cena:

3 200