Čas na serveru 20:01:58

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 200028

Lokomotiva

  •  / Lokomotiva / Jaroslav Ronek

olej/plátno, rozměr 70 x 82 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené rámování

zobrazeno: 1756x

Vyvolávací cena:
3 200

9 000