Čas na serveru 13:04:05

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 294602

Lokomotiva

  •  / Lokomotiva / Jaroslav Ronek

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 58 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, povrch obrazu lokálně znečištěn, stav viz foto

zobrazeno: 7201x

Vyvolávací cena:

11 000