Čas na serveru 02:34:49

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 294602

Lokomotiva

  •  / Lokomotiva / Jaroslav Ronek

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 58 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, povrch obrazu lokálně znečištěn, stav viz foto

zobrazeno: 1452x

Vyvolávací cena:

2021,03-1,22,19,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu