Čas na serveru 14:05:28

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 124623

Lokomotiva

  •  / Lokomotiva / Jaroslav Ronek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1563x

Vyvolávací cena:
300

3 100