Čas na serveru 19:58:53

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 124623

Lokomotiva

  •  / Lokomotiva / Jaroslav Ronek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2509x

Vyvolávací cena:
300

3 100