Čas na serveru 20:52:47

Jaroslav Ronek
Lokomotivy před nádražím

Id: 110

Lokomotivy před nádražím

  •  / Lokomotivy před nádražím / Jaroslav Ronek

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 80 cm, signováno PD, původní stav, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3856x

Vyvolávací cena:
22 000

26 000