Čas na serveru 19:52:38

Jaroslav Ronek
Parní lokomotiva

Id: 1501901

Parní lokomotiva

  •  / Parní lokomotiva / Jaroslav Ronek

olej/karton, rozměr 47 x 58 cm, signováno vpravo dole, nově rámováno, původní stav

zobrazeno: 3153x

Vyvolávací cena:

7 500