Čas na serveru 22:23:11

Jaroslav Ronek
Roubenka

Id: 189602

Roubenka

  •  / Roubenka / Jaroslav Ronek
  •  / Roubenka / Jaroslav Ronek
  •  / Roubenka / Jaroslav Ronek

olej/lepenka, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1451x

Vyvolávací cena:
1 100

4 201