Čas na serveru 13:07:02

Jaroslav Ronek
Roubenky

Id: 41606

Roubenky

  •  / Roubenky / Jaroslav Ronek
  •  / Roubenky / Jaroslav Ronek
  •  / Roubenky / Jaroslav Ronek

olej/plátno, rozměr 63,5 x 99 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2092x

Vyvolávací cena:
3 200

3 600