Čas na serveru 22:16:46

Jaroslav Ronek
Roubenky

Id: 41606

Roubenky

  •  / Roubenky / Jaroslav Ronek
  •  / Roubenky / Jaroslav Ronek
  •  / Roubenky / Jaroslav Ronek

olej/plátno, rozměr 63,5 x 99 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1026x

Vyvolávací cena:
3 200

3 600