Čas na serveru 14:09:20

Jaroslav Ronek
Rychlíková lokomotiva

Id: 1501902

Rychlíková lokomotiva

  •  / Rychlíková lokomotiva / Jaroslav Ronek

olej/karton, rozměr 48 x 58 cm, signováno vpravo dole, nově rámováno, původní stav

zobrazeno: 3489x

Vyvolávací cena:

51 000