Čas na serveru 20:01:40

Jaroslav Ronek
V depu

Id: 1089

V depu

  •  / V depu / Jaroslav Ronek
  •  / V depu / Jaroslav Ronek
  •  / V depu / Jaroslav Ronek

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 87 cm, signováno vpravo dole Ronek, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3070x

Vyvolávací cena:
11 000

11 500

10.6.2014, 21:05:00

9.6.2014 18:36 11 500 Kč