Čas na serveru 21:34:54

Jaroslav Ronek
V depu

Id: 73401

V depu

  •  / V depu / Jaroslav Ronek
  •  / V depu / Jaroslav Ronek
  •  / V depu / Jaroslav Ronek
  •  / V depu / Jaroslav Ronek

olej/karton, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, mírně poškozená malba, oděrky na rámu

zobrazeno: 1237x

Vyvolávací cena:

4 900