Čas na serveru 21:12:42

Jaroslav Ronek
V depu

Id: 85601

V depu

  •  / V depu / Jaroslav Ronek
  •  / V depu / Jaroslav Ronek
  •  / V depu / Jaroslav Ronek

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1224x

Vyvolávací cena:

23 000