Čas na serveru 23:05:09

Jaroslav Ronek
Zimní krajina

Id: 56313

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / Jaroslav Ronek

olej/plátno/karton rozměr 61 x 76 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5281x

Vyvolávací cena:

2 011