Čas na serveru 13:23:43

Jaroslav Ronek
Zimní krajina

Id: 56313

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / Jaroslav Ronek

olej/plátno/karton rozměr 61 x 76 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4420x

Vyvolávací cena:

2 011