Čas na serveru 07:18:21

Jaroslav Šafařík (Šafara)
Dívka

Id: 135207

Dívka

  •  / Dívka / Jaroslav Šafařík (Šafara)

olej/plátno/karton, rozměr 26,5 x 20 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, zaskleno

zobrazeno: 2386x

Vyvolávací cena:

1 600