Čas na serveru 09:04:16

Jaroslav Šafařík (Šafara)
Dožínky

Id: 621

Dožínky

  •  / Dožínky / Jaroslav Šafařík (Šafara)

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, volné v rámu, lokálně poškozený seschlý rám, původní stav

zobrazeno: 3810x

Vyvolávací cena: