Čas na serveru 00:44:10

Jaroslav Šafařík (Šafara)
Pražské panorama

Id: 37217

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Jaroslav Šafařík (Šafara)

olej/plátno, rozměr 42 x 62 cm, signováno vpravo dole, datováno 05, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2593x

Vyvolávací cena:
1 800

8 000