Čas na serveru 01:27:31

Jaroslav Serpan
CLK - 109

Id: 74301

CLK - 109

  •  / CLK - 109 / Jaroslav Serpan

kombinovaná technika/papír/plátno, rozměr 57 x 42 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně název a datum vzniku, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2138x

Vyvolávací cena:

31 000