Čas na serveru 00:41:30

Jaroslav Serpan
CLK 90

Id: 47013

CLK 90

  •  / CLK 90 / Jaroslav Serpan
  •  / CLK 90 / Jaroslav Serpan
  •  / CLK 90 / Jaroslav Serpan
  •  / CLK 90 / Jaroslav Serpan

olej/papír/plátno, rozměr 42 x 57 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně datováno, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1696x

Vyvolávací cena:
11 500

45 000