Čas na serveru 08:36:28

Jaroslav Serpan
EKN 38

Id: 42213

EKN 38

  •  / EKN 38 / Jaroslav Serpan
  •  / EKN 38 / Jaroslav Serpan
  •  / EKN 38 / Jaroslav Serpan
  •  / EKN 38 / Jaroslav Serpan

tempera/papír, velikost listu 48 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2224x

Vyvolávací cena:
9 000

13 500