Čas na serveru 02:57:58

Jaroslav Serpan
GFF 14

Id: 294401

GFF 14

  •  / GFF 14 / Jaroslav Serpan
  •  / GFF 14 / Jaroslav Serpan
  •  / GFF 14 / Jaroslav Serpan

tempera/papír, viditelný rozměr: 57,8 x 24,3 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně popsáno, datováno, zaskleno, poškozený rým

zobrazeno: 3380x

Vyvolávací cena:

15 500