Čas na serveru 09:47:45

Jaroslav Serpan
K 21, 1975

Id: 34116

K 21, 1975

  •  / K 21, 1975 / Jaroslav Serpan

akryl/koláž/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2144x

Vyvolávací cena:
13 000

21 000