Čas na serveru 13:23:06

Jaroslav Serpan
K17

Id: 52501

K17

  •  / K17 / Jaroslav Serpan
  •  / K17 / Jaroslav Serpan
  •  / K17 / Jaroslav Serpan
  •  / K17 / Jaroslav Serpan
  •  / K17 / Jaroslav Serpan

kombinovaná technika/koláž/plátno, rozměr 65,5 x 46 cm, signováno vpravo dole i na zadní straně, datováno 45, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3035x

Vyvolávací cena:
12 000

48 000