Čas na serveru 09:22:08

Jaroslav Serpan
KL 54

Id: 47014

KL 54

  •  / KL 54 / Jaroslav Serpan
  •  / KL 54 / Jaroslav Serpan
  •  / KL 54 / Jaroslav Serpan
  •  / KL 54 / Jaroslav Serpan

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 55 x 39 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně datováno 1966, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 817x

Vyvolávací cena:

6 000