Čas na serveru 03:07:20

Jaroslav Serpan
NNF - 3

Id: 141303

NNF - 3

  •  / NNF - 3 / Jaroslav Serpan
  •  / NNF - 3 / Jaroslav Serpan
  •  / NNF - 3 / Jaroslav Serpan
  •  / NNF - 3 / Jaroslav Serpan
  •  / NNF - 3 / Jaroslav Serpan

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, značeno a popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1298x

Vyvolávací cena:

17 500