Čas na serveru 15:24:27

Jaroslav Serpan
TTSK

Id: 154906

TTSK

  •  / TTSK / Jaroslav Serpan
  •  / TTSK / Jaroslav Serpan
  •  / TTSK / Jaroslav Serpan

koláž/malba/plátno, rozměr 80 x 120 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně včetně datace, olištováno

zobrazeno: 1776x

Vyvolávací cena:
10 000

57 000